Rezervace


Vyhledávání

Kontakt

info@hotel-emerich.cz

Tel./fax : +420 499 896 234
Mobil : +420 607 561 294

Služby - doprava, klubovna, sauna, masáže

Pro hosty je připraveno široké portfolio služeb, které jim zpříjemní pobyt
Součástí ceny za ubytování je připojení k internetu v provozních prostorách zdarma, v prostorách baru a restaurace je k dispozici Wi-Fi.

Doprava

Klubovna

  • Různé stolní hry - biliár, fotbal, hokej, šachy

Infrasauna

Infrasauna je vhodná především pro ty, kteří mají potíže s krevním tlakem nebo špatně snášejí vysokou teplotu v klasické, švédské či finské sauně. 

 

Finská sauna

  • Pro vyznavače klasického saunování.

Masáže

Náš vyškolený personál Vám nabídne jedinečné relaxační masáže, které ještě více zpříjemní Váš pobyt a zároveň umožní Vašemu tělu obnovit energii.

Vířivka
Nic neuvolní Vaše tělo a duši tak, jako vířivka !
Zažíváte to každý den, dnešní svět a životní styl jsou čím dál hektičtější, náročnější a téměř nemáte čas odpočívat. Představte si oázu, kde můžete relaxovat, meditovat a užívat si ticha s úžasným výhledem na vrcholky Krkonoš – sami, s partnerem, s rodinou  nebo přáteli. Na vlastní kůži zažijete ten pocit odplavujícího se stresu a napětí, zatímco jste ponoření do teplé vody a hladí vás její pulzující proudy. Vířivka udělá dobře vašemu tělu i duši

Lymfatická drenáž přístrojová
 
Je prováděna stojem lymfoven na dolní končetiny Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Buňky našeho lymfatického systému hrají neocenitelnou roli například při tvorbě protilátek, při zneškodňování bakterií, virů a škodlivých látek, které se do těla dostávají potravou, vzduchem, pokožkou nebo vznikají jako odpady metabolismu a jsou vyloučeny pomocí mízních (lymfatických) cév a uzlin. Otoky, zduření a bolestivost lymfatických uzlin, únava a vyčerpanost jsou projevy zvětšeného zatížení našeho mízního systému a jako varovné signály si nutně zasluhují naši pozornost. Tyto příznaky mohou být důsledkem nevhodné skladby potravy, onemocnění, ale i stresové zátěže nebo zvýšené fyzické námahy.
Účinky lymfatické masáže:

  • Proti celulitidě - zlepšuje napětí kůže a tkáně, jsou odváděny odpadní látky
  • Proti migrénám - mohou být vyvolávány tlakem nahromaděné lymfy
  • Proti otokům - uvolňuje tkáňové napnutí
  • Zvyšuje obranyschopnost organismu - imunita
  • Detoxikace organismu